Stavba na klíč začíná výběrem Vašeho vysněného domu nebo chaty dle typového nebo případného individuálního projektu. Všechny ostatní starosti s výběrem kvalitních a ověřených dodavatelů až po samotnou realizaci nechte na nás.

S výstavbou rodinných domů na klíč máme dlouholeté zkušenosti a takovýchto staveb jsme již realizovat nespočet.

Poskytujeme našim klientům komplexní servis od projekčních prací, přes vyřízení stavebního povolení, zhotovení základové desky, napojení domu na inženýrské sítě, až po vlastní výstavbu se závěrečnou kolaudací.

Domy na klíč

Rodinné domy na klíč, které nabízíme, představují jednoduchou a rychlou variantu, jak si bezstarostně pořídit kvalitní rodinný dům. Snažíme se, aby rodinné domy odpovídaly představám našich zákazníků, proto domy na klíč vždy uzpůsobujeme potřebám našich klientů. Domy na klíč realizujeme včetně zajištění veškerých souvisejících služeb.

Nízkoenergetické domy na klíč

Specializujeme se i na nízkoenergetické domy na klíč, které nabízí v mnoha variantách. Nízkoenergetické domy jsou v současnosti stále více žádaným typem staveb, neboť poskytují kvalitní bydlení za dostupnou cenu.

Individuální přístup k našim klientům umožňuje přesnou specifikaci požadavků, které jsou pro nás maximálně závaznými.

Zaujala Vás nabídka domu na klíč či jiných služeb?

Níže naleznete formulář, na základě kterého jsme pro Vás připravení vypracovat cenovou kalkulaci s přibližným harmonogramem prováděných prací.

Nezávazně poptat

V případě, že raději volíte formu telefonického kontaktu, jsme pro Vás k dispozici na 774 937 100 případně na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Referenční fotografie našmi realizovaných domů na klíč

Napište nám

o nezávaznou nabídku, nebo jen dotaz.

Vyplňte prosím své jméno.
Vyplňte prosím svůj telefon.
Vyplňte prosím Váš email.
Neplatný Vstup
Antispam Neplatný kód

Naši dodavatelé

knaufsoudalstyrotradeytongisovertondach

Kontaktní informace

ikon-adresa

Lukáš Tirner - LT Stav

Kostelní Hlavno 250/41

Praha - východ, 294 76

   
ikon-mobil +420 774 937 100
ikon-mail2 lukas.tirner@ltstav.cz 

© 2003 - 2018 Lukáš Tirner - LT Stav. Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies. Vytvořeno v UNISMINI